Nosíte už po dlouhou dobu tmavé vlasy a přestává vás to pomalu ale jistě bavit? Proč si je tedy nezesvětlit? V dnešní době existuje mnoho způsobů, kterými si můžete vaše vlasy zesvětlit. Buď sáhnete hluboko do peněženky a podstoupíte drahá chemická ošetření nebo použijete snadno dostupné přírodní produkty, které vaše vlasy tolik neponičí.
skořice celá
Vlasy vám také mohou zesvětlit přírodní zesvětlovače:

·         Skořice
Snad každá hospodyňka má doma skořici a my vám tedy přinášíme první způsob, jak si zesvětlit tmavé vlasy – za pomocí skořice. Před použitím si samozřejmě vlasy namočte a pak je osušte pomocí čistého ručníku. Dále je nutné vlasy řádně rozčesat, aby nebyly zacuchané. Pokud jste s tímto hotové, přijde na řadu výroba směsi. Tu uděláte tak, že vezmete svůj oblíbený vlasový kondicionér, který smícháte se skořicí ve stejném množství. Je jasné, že množství směsi se bude lišit podle toho, jak máte dlouhé vlasy.

čerstvý heřmánek
·         Heřmánek
Další metoda, kterou můžete své vlasy zesvětlit, je použití heřmánku. Ptáte se jak? Několik květů heřmánku necháte louhovat ve vařící vodě v hrnci. Necháte nějaký čas po ohřátí odstavené a poté přefiltrujete. Až bude vaše lázeň dostatečně vlahá nebo studená, namočíte vlasy v tomto roztoku. Necháte jej působit na vlasech půl hodiny a postup můžete opakovat, pokud s výsledkem nebudete spokojené.

rozpůlený citron
·         Citronová šťáva
Mnoho žen věří v bělící schopnosti citronové šťávy a my vám je můžeme potvrdit. Citronová šťáva dokáže lehce vybělit nejen zuby, ale také dokáže zesvětlit vaše vlasy. Pokud se ale rozhodnete vlasy zesvětlovat pouze za pomocí citronové šťávy, dočkáte se toho, že vaše vlasy budou suché, slabé a bez života. A abyste tomu zabránili, musíte do citronové šťávy přidat také několik lžic olivového oleje. Olivový olej totiž vlasy krásně hydratuje a zároveň dokáže zvýšit bělící účinek citronové šťávy.

Jak snadno a rychle zesvětlit tmavé vlasy
Ohodnoťte příspěvek
Share