Je to už opravdu hodně dlouho, kdy jsem se stěhovala, chtěla jsem se stěhovat z Brna přestěhovat do Prahy. Potom jsem ještě chvíli bydlela tedy v Českých Budějovicích, kde jsem měla zaměstnání a kde jsem si také našla partnera. Jenomže po čase tato firma zkrachovala, kde jsem pracovala už třetím rokem. Byla jsem z toho opravdu tak nešťastná, že jsem asi byla hodně protivná, protože mě také opustil můj partner. Partner mi řekl, že jsem opravdu hodně protivná, že už to se mnou nevydrží. Takže jsem se rozhodla, že se nakonec z Českých Budějovic přestěhuji do Prahy, kde jsem se narodila a kde jsem bydlela do svých pěti let.

Je libo kontejner na vodě?

A protože jsem si neměla kam dát věci a můj partner už nechtěl mé věci ve svém bytě, tak jsem si v Praze pronajala kontejner. Je to docela prima. Samozřejmě, že si také v Praze můžete pronajmout sklady, ale já jsem chtěla něco levnějšího. A jenom tak na chvíli, takže jsem si pronajala jenom v Praze kontejner. Musím uznat, že jsem byla překvapená, že tyto kontejnery v Praze, které si chcete pronajmout, jsou opravdu čisté a pevné. Řekla jsem si, že jsou také opravdu skvěle zabezpečené, kdy mi dají záruku, že se tam jenom tak nějaký zloděj nedostane. Dostala jsem také zámek, který jsem stále nosila při sobě.

Na jakém místě by jste kontejnery chtěli?

Kdybych náhodou chtěla si vlézt do pronajatého kontejneru v Praze. Aby si tam mohla vzít nějaké věci. Řeknu vám, že v tomto kontejneru v Praze jsem měla opravdu všechny důležité a osobní věci. Dokonce jsem tam také musela jednu noc přespat, protože mi ujel poslední vlak k rodičům, tak jsem neměla kde být a neměla jsem na to, abych si pronajala nějaký hotel anebo nějakou ubytovnu. To už je jedno. Naštěstí ale bylo léto přes noc bylo dvacet stupňů, takže to bylo opravdu hodně příjemné. Pokud vás zajímá cena pronájmu kontejneru v Praze, tak cena je opravdu přívětivá. Rozhodně vás to nezruinuje.