Je konec měsíce a vaší povinností je zaplatit všechny složenky. Již mnohokráte jste si povzdechli, jak vysoké jsou splátky všech půjček, které jste si sjednali při zařizování bytu. Dokud jste byli v rodině jen vy a partner, nebyl problém všechny splátky pohodlně zaplatit. Ale do vaší rodiny přibyly děti a výdaje jsou nyní nesrovnatelně vyšší, než byly před lety. Rodinný rozpočet už je velmi napnutý a téměř nezbývá hotovost na pravidelné nákupy a úhradu běžných potřeb. Tady je nejvyšší čas něco změnit!

laptop na klíně

Vyberte si flexibilní finanční produkt, který je určený pro refinancování stávajících půjček. Nebankovní americká hypotéka se postará o to, abyste do budoucna spláceli své závazky v mnohem větším pohodlí. Sjednáním nového úvěru získáte peněžní prostředky pro zaplacení všech běžících půjček a dostanete mnohem výhodnější podmínky splácení. Zastavíte půjčku nemovitým majetkem a získáte úrok, který je nesrovnatelně nižší, než v současnosti platíte. To však není jediná výhoda. U nové půjčky si můžete především upravit dobu splácení. Pochopitelně je možné volit ji i kratší, ale napnutý rodinný rozpočet vyřeší právě prodloužení doby splácení úvěru. Čím delší dobu splácení úvěru zvolíte, tím nižší měsíční splátka bude odcházet na konci měsíce z vašeho bankovního účtu. U nebankovní hypotéky si můžete zvolit libovolně dlouhou dobu splatnosti, od jednoho roku až do třiceti let.

řada prasátek

Nový úvěr se vám bude velmi pohodlně splácet, protože můžete zasílat kdykoliv mimořádné splátky. Ve chvíli, kdy budete mít finanční rezervu, je možné ji použít na úhradu části dluhu. Vaše doba splácení se tím může velmi výrazně zkrátit a snížíte si i placené náklady ve formě úroků z úvěru. Kontaktujte nás co nejdříve vyplněním on-line formuláře. Náš úvěrový specialista vám obratem vypracuje nezávaznou kalkulaci pro vaši rodinu!