V dnešní době počítačů, elektroniky, placení faktur a nákupů přes internet, internetového bankovnictví, internetové identity a internetových sociálních sítí, kdy všichni mají všechno hned, všichni o sobě všechno ví a dokonce i placení probíhá na základě pár kliknutí, zřejmě už nikdo nemá strach, že by se tímto způsobem nedala vyřídit půjčka nebo dokonce hypotéka. Nikdo už nepochybuje o tom, že půjčku přes internet vyřídíte třeba i během jednoho dne pokud se jedná o pár korun. Systém je nastaven poměrně rychle a všechny společnosti včetně těch nebankovních se v tomto světě vyvíjí a přizpůsobují se jemu. Takže pokud si chcete půjčit peníze, už nemusíte chodit do banky, ale všechno vyřídíte pomocí internetu a během pár kliknutí.

Nechcete chodit pro půjčku do banky? Víte, že vám ji v bance neposkytnou? V tom případě jsou zde i jiné možnosti, například nebankovní hypotéky.

daně

A teď více informací o samotném produktu. Nebankovní hypotéky jsou vyřízené velice rychle, pokud opravdu spěcháte, může to být i do 24 hodin.

Při každé hypotéce se samozřejmě ručí nemovitostí. Získat můžete až 70% z jejího odhadu. Doba splácení se stanovuje dle vašeho přání, nejdéle na 30 let. Úvěr je nastaven tak, aby klient dokázal splácet. Úroková sazba se pohybuje velice nízko a navíc se stanovuje přiměřená měsíční splátka. Není nutné prokazovat se všemi příjmy a výdaji nebo dokládat daňová přiznání. Musíte však prokázat, že máte peníze na splácení. Tolerují se tedy i nižší příjmy.

smlouva

Peníze se dají využít jakýmkoliv způsobem, proto s nimi můžete zaplatit jak bydlení, tak také rekonstrukci či jakékoliv jiné výdaje, pořídit si něco do domácnosti, odjet na dovolenou nebo se naopak vyplatit z dluhů či exekucí. Zvolit můžete i konsolidaci starých půjček. Neplatí se žádné poplatky předem.

Tento způsob úvěru je vhodný pro ty, kteří opravdu potřebují peníze rychle a chtějí s nimi zaplatit cokoliv. Díky ručení získáte velice nízkou úrokovou sazbu, takže můžete očekávat i poměrně nízké měsíční splátky, navíc když si je rozplánujete do delšího časového období, tak vám jistě vyjde přiměřená částka, kterou budete moci každý měsíc splácet, aniž by vás zruinovala.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup