V dnešní době počítačů, elektroniky, placení faktur a nákupů přes internet, internetového bankovnictví, internetové identity a internetových sociálních sítí, kdy všichni mají všechno hned, všichni o sobě všechno ví a dokonce i placení probíhá na základě pár kliknutí, zřejmě už nikdo nemá strach, že by se tímto způsobem nedala vyřídit půjčka nebo dokonce hypotéka. Nikdo už nepochybuje o tom, že půjčku přes internet vyřídíte třeba i během jednoho dne pokud se jedná o pár korun. Systém je nastaven poměrně rychle a všechny společnosti včetně těch nebankovních se v tomto světě vyvíjí a přizpůsobují se jemu. Takže pokud si chcete půjčit peníze, už nemusíte chodit do banky, ale všechno vyřídíte pomocí internetu a během pár kliknutí.

Nechcete chodit pro půjčku do banky? Víte, že vám ji v bance neposkytnou? V tom případě jsou zde i jiné možnosti, například nebankovní hypotéky.

daně

A teď více informací o samotném produktu. Nebankovní hypotéky jsou vyřízené velice rychle, pokud opravdu spěcháte, může to být i do 24 hodin.

Při každé hypotéce se samozřejmě ručí nemovitostí. Získat můžete až 70% z jejího odhadu. Doba splácení se stanovuje dle vašeho přání, nejdéle na 30 let. Úvěr je nastaven tak, aby klient dokázal splácet. Úroková sazba se pohybuje velice nízko a navíc se stanovuje přiměřená měsíční splátka. Není nutné prokazovat se všemi příjmy a výdaji nebo dokládat daňová přiznání. Musíte však prokázat, že máte peníze na splácení. Tolerují se tedy i nižší příjmy.

smlouva

Peníze se dají využít jakýmkoliv způsobem, proto s nimi můžete zaplatit jak bydlení, tak také rekonstrukci či jakékoliv jiné výdaje, pořídit si něco do domácnosti, odjet na dovolenou nebo se naopak vyplatit z dluhů či exekucí. Zvolit můžete i konsolidaci starých půjček. Neplatí se žádné poplatky předem.

Tento způsob úvěru je vhodný pro ty, kteří opravdu potřebují peníze rychle a chtějí s nimi zaplatit cokoliv. Díky ručení získáte velice nízkou úrokovou sazbu, takže můžete očekávat i poměrně nízké měsíční splátky, navíc když si je rozplánujete do delšího časového období, tak vám jistě vyjde přiměřená částka, kterou budete moci každý měsíc splácet, aniž by vás zruinovala.