300x250-6-1474365393.jpg

Ať už hrajete na kytaru či třeba klavír, můžete i vy využít pomoci mobilních aplikací. Kterých?
 
1.      Gstrings
Aplikace volně dostupná ve FREE verzi, takže vás může občas vyrušit nějaká ta reklama. Je určená pro hráče na kytaru a funguje jako ladička, která rozliší hraný tón pomocí mikrofonem přeneseného zvuku.

smartphone a jablko
2.      Mobile Metronome
Metronom. Velice důležitá pomůcka pro každého hudebníka. Pokud se hudbě věnujete pouze jako koníčku a nechcete do jeho nákupu investovat, je tato aplikace právě pro vás. Můžete využít možnost nastavení tempa, rytmu i taktu.

3.      Perfect Ear
Aplikace, díky které si můžete hudební sluch procvičovat třeba i při jízdě autem do práce.
Rozeznávání tónů, stupnic či akordů. To vše můžete získat instalací Perfect Ear. Pokud se chcete vyhnout rušivým reklamám, stáhnete si placenou verzi a získáte tak i navíc například několik dalších cvičení a jiné funkce.
klávesy klavíru

4.      Guitar Master
Jste záčátečník a samouk ve hře na kytaru nebo si jen potřebujete osvěžit nějaký ten akord? Díky Guitar Masteru budete mít všechny akordy přehledně seřazené, vždy po ruce ve svém mobilním telefonu.

300x300bamboolik2018-1514655846.jpg

5.      Perfect Piano
Jednoduchý simulátor hry na klavír. Aplikace umožňuje propojení s ostatními uživateli a účast v různých soutěžích. Díky této aplikaci se můžete hře na klavír naučit skutečně jednoduše.

6.      Walk Band – Multitracks Music
Hudební studio ve vašem mobilu nebo tabletu. Možnost volby z několika hudebních nástrojů (klavír, bicí, kytara atd.).

7.      Remixlive
Aplikace pro remix různých zvukových stop. Možnost uložení vašeho výtvoru ve všech možných formátech.

8.      Guitar
Aplikace s jednoduchým, strohým názvem. Jedná se o simulátor hry na kytaru, kde si také můžete zdokonalovat své schopnosti. Součástí je metronom, možnost sdílení na sociálních sítích a hlavně skutečně reálný zvuk kytarových strun.

Aplikace pro hudebníky
4.4 (88%)15