Jestliže vám záleží na tom, v jakém stavu dorazí vaše zásilka k adresátovi, kterému ji posíláte, tak vsaďte na její kvalitní balení do plastové obálky. Jedná se o jediný druh balení, který vás při cestě zabaleného zboží k zákazníkům rozhodně nezklame. Navíc, plastové obálky můžete snadno, rychle a pohodlně nakoupit ve velkoobchodě s plastovými obálkami, přičemž platí, že čím více obálek si objednáte, tím výhodnější získáte cenu. Ovšem nakoupit si takové zboží do zásoby není nic složitého. Plastové obálky jsou velice lehké a skladné, takže vám i ve velkém počtu zaberou minimum místa. Je tedy jasné, že jejich pořízení ve velkém počtu se vám jednoznačně vyplatí.
košík na monitoru.png

Vyberte si takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat

Volit můžete z mnoha druhů obálek o různé tloušťce, od těch pevných až po velice tenké typy. Navíc je možné si objednat také obálky opatřené praktickým uchem na nošení. Takže pokud svým zákazníkům odesíláte objemné balíky, které se špatně drží a jejich odnos z pošty domů by mohl lidem činit potíže, není nic lepšího než si objednat obálky doplněné praktickým uchem na držení.
čtyři tašky.png

Nebalte ke zboží zbytečný vzduch

Ovšem vy jako odesílatelé tyto obálky jistě také oceníte. Vyznačují se totiž ideálními vlastnostmi jako je pevnost, pružnost a také nízká hmotnost. Je tedy zaručeno, že díky nim bude cena přepravy vašeho balíku vždy nejnižší možná. No jen si vezměte, kolik peněz vydáte za zboží zabalené v kartonových krabicích. Tyto krabice jsou velice těžké a mnohdy zbytečně objemné, takže v nich velmi často při přepravě cestuje zbytečný vzduch. Vy však v ceně jejich přepravy zaplatíte jak za jejich velkou hmotnost, tak za jejich mnohdy nadbytečné rozměry. A přesně něco takového se vám s poštovními igelitovými obálkami nikdy nestane. Z těch přebytečný vzduch vždy snadno a rychle vytlačíte a jejich rozměry tak budou vždy kopírovat rozměr zásilky. Přeprava v plastových obálkách je tedy maximálně výhodná.