Léto je ve znamení těchto velkých událostí, kde je velká řádka lidí a každý se těší, až si zase užije tento typ zábavy. Ženy nejen kvůli hudbě, ale také kvůli tomu, že v oblékání můžeme popustit uzdu fantazie a obléci se zcela jinak, než jsme zvyklé do kanceláře.
žena na louce.jpg
·         Jako první je potřeba se zamyslet nad výběrem bot. Není dobré se například v červenci spoléhat na předpověď počasí, protože i přes hlášení krásného slunečního dne se často stává, že vás na open air akci přepadne liják jako blázen. Za tímto účelem vůbec není špatné pořídit si holínky, které se nyní vyrábí nejen pro děti, ale i pro dospělé. Můžete vybrat vysoké či nižší v různých zajímavých barvách a v různých vzorech.
·         Není úplně nejrozumnější popustit uzdu fantazie tím směrem, že si vezmete krásné světlé romantické šatičky, sandálky s podpatkem a vyrazíte. Ideální na takovou akci jsou kraťasy, ve kterých vám nebude líto sedět v trávě a tričko, které bude příjemné i ve vysokých teplotách. Určitě není nejvhodnější brát si tričko černé či tmavé barvy, ale spíše světlejší přírodnější odstíny, aby do vás nepařilo tak, že někde zkolabujete. Nedoporučujeme ani velké výstřihy a trička se špagetovými ramínky, protože na přímém sluníčku si můžete kůži na to šup spálit.
·         Rozhodně nezapomeňte zakoupit krém s vysokým faktorem a myslete nejen na ramena, ale také na obličej, krk a dekolt.
zpěvák na pódiu.jpg
·         Pakliže si myslíte, že se schováte pod strom, aby na vás nepařilo, asi vás spíše vyvedeme z omylu. Pokud totiž vyrážíte za muzikou, rozhodně nebudete dřepět pod náhodně se vyskytujícím stromem, ale naopak budete řádit v davu pod pódiem, které rozhodně nebývá pod řadou stromů, abyste byli ve stínu. Proto si vezměte klobouk. Doporučujeme na takové akce pořídit klobouk předem. I když na místě klobouček seženete, už může být třikrát tak drahý než v běžném obchodě a také může být zcela mimo barvy, které se vám hodí k modelu.
·         V poslední řadě, ale nikoli jako nejméně důležité, je, vzít si pláštěnku. Ať se vám to zdá směšné, věřte, že taková jednorázová pláštěnka se vám vejde i do malé kabelky a rozhodně, pokud se bude blížit přeháňka, vám udělá službu k nezaplacení!