Ne všichni mají auto, které občas zkrátka a dobře potřebuje opravdu každý. Tahat v rukách těžká a objemná břemena asi nechce nikdo, a jak jinak je dopravit k vám nebo pryč, když ne autem? I když máte auto, těžko do něj nacpete skříň po babičce, kterou vezete na chalupu, nebo motorku, kterou jste právě prodali. Pro jakoukoliv, například stěhovací činnost budete potřebovat velké auto, kam toho nacpete hodně. Takovým autem je dodávka, ale kde ji vzít? Naše půjčovna dodávek vám pomůže vyřešit jakýkoliv logistický problém spočívající v absenci velkého auta.

Čeká na vás v různých velikostech

  1. Citroen Jumper
  2. Ford Tranzit
  3. Peugeot Boxer

dodávka peugeot

Náš vozový park si můžete prohlédnout přímo na našem webu, kde najdete nákresy, technickou specifikaci včetně rozměrů a nosnosti a kompletní popis vozidla včetně výbavy. U každého vozu najdete i ceník za půjčení.

Půjčit si auto je snadné, nebojte se toho. Jak na to? Prostě si spočítejte, jak velké auto asi potřebujete, a pošlete nám své telefonní číslo. My se vám co nejdříve ozveme, a řekneme vám, co a jak. Může se stát, že vámi vybraný vůz zrovna pomáhá jinde, a můžeme se domluvit na náhradním řešení a dalším postupu.

Každé naše auto má zákonné i havarijní pojištění a to jak u nás tak v zahraničí, asistenční službu a pravidelný servis. Všechny tyto položky jsou zahrnuty v ceně půjčovného. V té je zahrnut i případný řidič, protože ne každý si na dodávku troufne, stěhovací služby, dálniční známka po ČR a SR a přistavení zdarma.

Denně 500 km
Denní limit pro jízdu půjčeným autem je 500 km, každý další kilometr nad tento limit stojí 1,50 Kč. Speciální akce máme na víkend, kdy si na celou dobu můžete auto pronajmout za nižší částku. Možný je samozřejmě i dlouhodobý pronájem.

bílá dodávka

S sebou

  • dva platné sklady totožnosti
  • Vratná záloha 5000 Kč
  • Pokud podnikáte, potřebujete i svůj živnostenský list