Myslíte si, že jsou samolepky na zeď vhodné možná tak do dětského pokoje? Omyl, jejich uplatnění nalezete i v jiných místnostech vašeho domova, které díky nim přivedete ještě více do perfektního stavu.
Do každé místnosti se totiž hodí a jejich výběr je natolik široký, že si vyberete zcela jistě i vy.
dětské samolepky na zeď

..1         Dětské království díky samolepkám

Udělat vašim dětem pohádkovou místnost, můžete i díky šikovně zvoleným samolepkám. Dětských motivů je poměrně nespočet, takže o výběr nebude nouze. Na co však dbejte více, je druh takových ozdob. Báječnou a nikdy nestárnoucí variantou a současně velmi kvalitní, jsou dřevěné samolepky. Vašim dětem nimi jistě uděláte radost a přivedete jejich království do dokonalosti.

..2         Obývací pokoj a tvary

Do obývacího pokoje se hodí samolepky, které mají různé tvary. Vyniknou u vás doma jak kruhy, čtverce, tak i různé ornamenty nebo nápisy. Pokud zvolíte správné místo a barevnou kombinaci, jistě váš prostor ještě více zvýrazní. Báječně se hodí na zeď za sedací soupravu, ale rovněž i kolem obývací zdi.

..3         Ložnice – prostor pro citáty

Ložnice je pokoj, ve kterém si určitě zakládáte na maximálním soukromí a chcete, aby byla tato místnost pouze vaše. I díky tomu se při detailech, které ji udělají ještě výjimečnější, můžete odvázat a zvolit si i poutavé nápisy. Nejlepším místem, kam samolepky nalepit, je právě zeď nad postelí.
žluté stolky

..4         I v koupelně s nimi uděláte parádu

Do koupelny chodíme denně i několikrát. Z toho důvodu je dobré, aby byl tento prostor nejen útulný, ale i něčím odlišný. Existuje řada voděodolných samolepek, vhodná na jakýkoliv povrch v domácnosti. Ať už máte tedy sádrokarton, kachličky nebo klasickou zeď, můžete si být jistí, že vám na nich budou držet.
Samozřejmě, že si jejich umístění situujte spíše mimo sprchový kout nebo vanu. Naopak, nádherně se budou vyjímat kolem zrcadla nebo prostoru kolem toalety, případně nějakou volnou zdí, která vypadá, že by ji chtělo oživit.