Abychom byli spokojeni se svým způsobem života, přejeme si, aby pro náš pohodlný životní styl vše dobře fungovalo. Ať se to týká například našeho zdraví, práce, dostatek peněz, mezilidských vztahů…
Z přírodních zdrojů čerpáme dlouhodobě to nejlepší, co se dá a připadá nám to naprosto přirozené a samozřejmé. A navíc máme i možnost výběru .
popraskaná zem.jpg
Umíte si představit být bez vody? Bez ní nemůžeme existovat, to snad ví už i malé dítě. Abychom byli nejenom v současnosti, ale i v budoucnosti spokojeni s žitím na naší zemi, musíme se všichni přičinit, aby byl dostatek zdravé vody stále.
Samozřejmě, že počasí pravděpodobně neovlivníme. Ale tím, že začneme vodu šetřit od sebe, dále svými rozumnými požadavky budeme apelovat na zodpovědné organizace, aby se nekáceli zbytečně zdravé stromy a tam, kde se musí vykácet, se v co nejkratší době vysazovali nové. A všichni, kteří porušují předpisy, jež naši vodu a přírodu ničí, měli by být pokutování tak, aby se těch chyb nedopouštěli. Určitě se o tom mluví, píše, ale připadá to tak, že se nic k lepšímu neděje.
potok v lese.jpg

Zemědělci by měli vážně uvažovat o nových remízcích, které polím a loukám vodu dokážou zadržet. Myslíte, že naši předkové byli hloupí? NE. To naše generace svou honbou po penězích se dá nazvat „hloupá a sobecká“. Protože je velmi pohodlné nepřemýšlet o budoucnosti. A co se týká chemických postřiků, které se aplikují snad na všech polích, tak o tom je snad škoda mluvit. Je to honba za výnosem, penězi…Všichni moc dobře víme, že už snad všechny pitné zdroje jsou těmi chemikáliemi otrávené – tak to, že lidstvo trápí tolik nemocí, za tím vším je voda, kterou si otravujeme mi sami. Jako bez rozumu…
padající kapka.jpg

Je možné, že si pomyslíte, že je to vše naivní, že to stejně nedokážeme nějakými „výkřiky“ změnit. Pokud je to tak, položme si zásadní otázku:
bude problém najít v nejbližší budoucnosti vodohospodářskou společnost, která nás bude dostatečně zásobovat
čistou, zdravou vodou a za přiměřenou cenu? Takovou, abychom byli naprosto spokojení?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup