Jedná se o největší venkovní zábavní park ve Východních Čechách. Najdete ho u Chlumce nad Cidlinou. Otevřeno tu mají od jara do podzimu, záleží na tom, jak se vyvede počasí. Na více než 80 000 m² tu najdete obrovské množství atrakci pro děti i dospělé. Na své si tu přijdou prťata už od jednoho roku a zabaví se určitě i důchodci.

dinopark

Park je rozdělený tematicky na několik částí a záleží na vás, kde se vám bude líbit nejvíce a kde se budete chtít zdržet. Občerstvení je zajištěno po celém parku. Tady tedy záleží trochu na sezoně a množství návštěvníků, na jaře a na podzim najdete otevřené občerstvení pouze u vstupu, přes léto si pakl můžete vybírat ze široké nabídky všech stánků. Po parku jsou rozmístěné lavičky, křesílka a další možnosti k sezení a odpočinku a samozřejmě toalety.

Vstupné je sice poměrně vysoké, ale můžete využít rodinnou vstupenku nebo si zakoupit permanentku, pokud plánujete navštívit park v jednom roce vícekrát. Jste-li z okolí, tak se to určitě vyplatí. Můžete zde ale bez problémů strávit opravdu celý den a nudit se určitě nebudete.

Co vás zde čeká?

·         Hopsálkov
Velké množství skákacích domečků pro nejmenší, trampolíny, vzduchové polštáře a běhací dráhy pro větší děti a dospělé. Sousedí s občerstvením, kde si mohou rodiče posedět a sledovat děti od kávy.

·         Plážové sporty
Zábava bez bot a pro skupinky.
·         Vzduchová a vodní děla
·          Miniměsto
Domečky a odrážedla pro nejmenší, najdete zde i mlhoviště.
·         Autíčka
Různé druhy autodráh, přístupné od různého věku nebo v doprovodu rodičů.
·         Indiánov
·         Hmyzákov
Naučná stezka světem hmyzu, která je doprovázená i autentickými zvuky.
·         Dinoprales
Naučná stezka mezi prehistorickými ještěry, kteří se pohybují a vydávají zvuky.
·         Zvířátkov
·         Bosov
·         Amfiteátr

legoland

A mnoho dalšího. Park své atrakce každým rokem rozšiřuje, aby své návštěvníky neustále něčím překvapoval. U vstupu obdržíte mapičku a podle ní se budete už bez problémů orientovat. Nenechte se od návštěvy odradit ani přeplněným parkovištěm. Plocha je to tak velká, že se na ní návštěvníci rozprchnout a park nebude i při velkém počtu lidí působit přeplněně.