Všichni víme, že jsou léky, které jsou vyrobené chemicky, ale potom tady také samozřejmě kosmetika, díky níž je všechno přírodní. Já sama jsem si velice oblíbila konopnou kosmetiku, na kterou jsem opravdu pyšná a nedám na ni už dopustit. Nikdy bych netušila, že zrovna já zůstanu u konopné kosmetiky. Protože si vzpomínám, jak jsem dříve vždycky říkala své mamince, že nevěřím jiné kosmetika než jenom té, která je v lékárně nebo v drogerii. Takže jednoduše řečeno, nevěřila jsem jiné kosmetice než té chemické. Později, když jsem začala mít citlivou pleť a svědila mně kůže a nic nepomáhalo, tak jsem potřebovala změnit asi krém a olej, protože jinak jsem si to vůbec nedokázala vysvětlit.

Používám konopné oleje.

Proto mi moje kamarádka řekla, že si na webové stránce cannapurna.cz kupuje pravidelně konopnou kosmetiku. A mají opravdu kvalitní konopné oleje. A znáte pojem THC? Pokud ne, tak se podívejte na web a zjistíte, že je to léčivá látka. Nemohla jsem tomu uvěřit. A konopí léčí? A THC také? Není to sranda? A řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám. I když jsem byla úplně skeptická a nevěřila jsem tomu ani na jedno procento. Nakonec to všechno dopadlo tak, že jsem si objednal konopný olej, a tak jako rovnou krém. A další olejíčky s tím vědomím, že mi to pomůže.

Konopí obsahuje THC.

A byla jsem opravdu nadšená, když mi tohle opravdu vážně pomohlo. Ani nevíte, jak jsem byla nadšená, konečně jsem získala něco, co mi opravdu pomohlo. Takže díky kamarádce jsem se už konečně zbavila toho, že už mě nesvědí kůže a já si konečně můžu už vyhrnovat rukávy. Měla jsem totiž velikou vyrážku na loktech a předloktí, takže jsem se styděla nosit v létě krátká trika. Díky konopí se nemusím stydět a jsem ráda, že mi konopná kosmetika opravdu hodně pomohla. Taky můžete složce THC určitě věřit. I když se samozřejmě nesmí kouřit, to je zakázané a také samozřejmě nevhodné pro lidské zdraví.