Dnes vám přinášíme další brigády Ostrava, takže pokud hledáte brigádu, jste z Ostravy a stále se vám ji nedaří najít, jste na správné adrese!

První brigáda: Pomoc ve skladu

Lokalita: Ostrava – Poruba

Mzda na hodinu: 130 korun

Pokud jste manuálně zruční a nevadí vám manuální práce, kde se trochu i nadřete, tato brigáda je pro vás jako stvořená. Brigáda je vhodná spíše pro muže, protože někdy je zapotřebí utáhnout těžké věci ze skladu.

Náplň práce ve skladu:

Přenos těžkých věcí ze skladu do prodejny

Markování zboží

Evidování počtu kusů produktů a zboží

košile z eur

Proč si vybrat právě nás:

Za dobře odvedenou práci získáváš prémie – tolik, kolik jich získáš, je už na tobě a závisí to na tvojí šikovnosti

Možnost volit si směny tak, jak ti to vyhovuje (takže u nás se uplatní jak studenti, tak důchodci i třeba maminky na mateřské dovolené)

Práce na DPP (dohoda o provedení práce)

V případě nám pošli tvůj strukturovaný životopis.

Počet míst: dvě

Vhodné pro: studenty, důchodce, maminky na mateřské dovolené

Druhá brigáda: Uklízečka v obchodním centru

Lokalita: Ostrava – Poruba

Mzda na hodinu: 145 korun

čtení smlouvy

Do našeho obchodního centra hledáme nějakou zodpovědnou uklízečku, která by k nám pravidelně docházela na úklid v obchodním centru, která by naše obchodní centrum dokázala vyleštit, aby se blýskalo všude okolo čistotou. Podmínkou je čistý trestní rejstřík. Práce je na DPP (dohodu o provedení práce), v případě naší oboustranné spokojenosti po nějakém čase je možnost práce i na hlavní pracovní poměr (tedy HPP).

Pokud máte zájem o tuto nabídku, stačí napsat do formuláře, proč byste tuto práci chtěli dělat a jestli s úklidem máte nějaké zkušenosti. Děkujeme

Počet míst: tři

Vhodné pro: studenty, důchodce, maminky na mateřské dovolené

Pokud se vám nějaká brigáda zalíbila, určitě odešlete co nejdříve kontaktní formulář, abyste měli větší šanci na získání brigády!