Zatímco dřívější etiketa jasně stanovovala, že muži mají hodinky nosit ve speciálně ušité kapse u kalhot. V dnešní době pánské hodinky nejčastěji zdobí mužovo zápěstí. Jejich podoba se za poslední roky nijak zásadně nezměnila. I když řada z nás pro zjištění času využívá spíše svůj mobilní telefon, řemínkové hodinky zkrátka mají stále své kouzlo. Pojďme se proto podívat alespoň na pár neprůstřelných důvodů, které vás přesvědčí, že na hodinkách skutečně něco je.

hodinky pro pány

Hodinky jsou sofistikované a do jisté míry vychované
Mobilní telefony se do našich životů vtěsnaly snáze, než bychom si možná dokázali připustit. V nestřežených okamžicích po nich saháme s určitou pravidelností, i když to etiketa zcela zakazuje. Pokud se na schůzce s někým nudíte, je však vůči němu mnohem jednodušší podívat se na ciferníček hodin, než z kapsy vytahovat telefon s jistou záminkou. Právě tím totiž protějšku zcela jasně naznačíte, že je pro vás v momentální situaci něco důležitějšího, než je on.

Pánské hodinky jsou zkrátka sofistikované. Pokud vám z pod rukávu vykoukne byť malá část ciferníku, jedná se o chvíli, které většina žen zkrátka nemůže odolat.

Pomohu ve chvílích, kdy vás přepadá nervozita
Nervozita je vcelku běžná věc, která čas od času přepadne každého z nás. V takových chvílích si řada z nás hraje s rukama a pořádně neví, co vlastně dělat. Právě hodinky vám ale v tomto případě mohou být skvělým pomocníkem. Možná jste si všimli, že řada řečníků maskuje nervozitu tak, že se drží ciferníků hodinek? Vyzkoušejte to také!

náramkové hodinky

Módní doplněk pro každého muže
Ciferníkové hodinky k mužům zkrátka patří. S takovým doplňkem totiž působí daleko elegantnějším a sofistikovanějším dojmem. Jejich výběr však neberte na lehkou váhu. Volte ciferníkové hodinky v klasickém vzhledu, který se snadno sladí s formálním oblekem i neformálním oblečením na volnočasové aktivity.