Ne každý z nás má tu možnost a vlastní dům, či byt s velkou koupelnou, ale právě naopak jsme majiteli velmi malých koupelen. Vše potřebné pro život do nich však vejít musí. A proto si často krát lámeme hlavu, jak vše uspořádat, tak, aby naše malé koupelny byly nejen funkční, ale pokud to možnosti dovolí i na první pohled oku lahodící a přes množství potřebných věcí stále působily lehce a vzdušně. Myslíte si, že se to nedá? Vyvedeme vás z omylu, v dnešní moderní době je možné všechno. Ukážeme si pár zajímavých triků, které jsou na míru ušité právě pro malé koupelny

mýdlo

I malé koupelny mohou působit funkční a vzdušné zároveň

Jako první věc před samotným zařizováním malých koupelen si třeba uvědomit co konkrétně v ní budete potřebovat a jednak co by se dalo umístit do jiné místnosti, a tak ušetřit místo na něco užitečnějšího. Velkou výhodu budete mít, pokud se vám podaří dát pračku a sušičku do jiné místnosti, už jen touto jednou věcí ušetříte spoustu potřebného místa. Předem si určitě, zda chcete ve vašich malých koupelnách mít vanu nebo vám stačí sprchový kout.

malá koupelna

Pokud se rozhodnete pro vanu rozhlížejte se po těch menších, atypických a zúžených, které jednodušší zapadnou do interiéru koupelny. K vaně pak stačí připevnit skleněnou zástěnu, a s dostatečným komfortem se můžete sprchovat také ve vaší nové vaně. Takové dva v jednom můžete mít i v případě WC a bidetu. Dnes v nabídce mnoha obchodů najdete spojení těchto dvou, které vám ušetří potřebné centimetry. Dalším skvělým pomocníkem pro malé koupelny je spojení zrcadla a skříňky nebo zrcadla a radiátoru, které umístíte nad umyvadlo. Na trhu jsou dnes dostat různé atypické skříňky, malé i velké ve všech barvách, určitě jednoduše najdete tu pravou pro vás, kterou snadno umístíte i do toho malého prostoru tak, aby nepřekáželi, ale zároveň plnila svou funkční roli. Velmi moderní jsou dnes také různé organizéry s pohárky a policemi, které prostě připevněte na stěnu. Jejich výhodou je, že nezaberou mnoho místa, a přitom poskytnou spoustu odkládacího prostoru. Vše potřebné pro vaše malé koupelny naleznete na webové stránce https://www.sconto.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup