Podniky, které používají techniku, jež musí být mobilní, aby přinášela zisk, nejednou zbytečně přicházejí o peníze. A to z toho prostého důvodu, že nedokážou kontrolovat své zaměstnance, kteří tato vozidla a tyto stroje obsluhují, a ti si tak nejednou tajně přilepší na úkor zaměstnavatele.

kolona vozidel

A že těch příležitostí může být!

  • soukromé jízdy,
  • výdělečně motivované černé jízdy,
  • zneužívání techniky k soukromým kšeftíkům,
  • rozkrádání pohonných hmot,
  • krádeže součástek nebo i celých vozidel,
  • a tak dále a tak podobně.

Co jenom by leckterý z podobných podnikatelů dal za to, kdyby za něj někdo sledoval, co se s jeho majetkem děje, a dával mu o tom vědět!
A vlastně tu ta možnost je. Každý podnik si může pořídit soukromého ‚hlídače‘, tedy gps sledování vozidel. Tedy přesněji RMC systém dálkového monitoringu strojů a vozidel, který umožňuje sběr a vyhodnocování různých technických parametrů a dalších údajů a jejich přenos k osobám, jež mají oprávnění se k těmto datům dostat.

odstavený buldozer

Zaměstnavateli tak stačí mít připojení na internet a může lehce sledovat veškerou techniku, jež mu patří, i kdyby byla roztroušena sebedál a sebeřidšeji od sebe. Může kdykoliv zjistit, zda dotyčné stroje pracují a vozidla se pohybují, zda se vyskytují tam, kde mají, zda z nich nebo z čerpacích karet nemizí podezřele rychle pohonné hmoty,…
Dá se tím zabránit kdejaké nepravosti, lenošením zaměstnanců počínaje a zneužíváním či krádežemi techniky a paliva konče. Ví se, kdy byl kdo v práci a pracoval, kdy si někdo počínal jinak, přijde se i na krádež celého vozidla či stroje. A mimo to tento systém dokáže i výrazně ulehčit nezbytnou administrativu, vyhodnocovat jízdní styl řidičů, dokladovat kvalitu práce a podobně, což rovněž není zanedbatelná pomoc.

Zefektivní to výkony a zabrání škodám. Protože logicky žádný ze zaměstnanců nebude firmu okrádat, bude-li vědět, že se na něj hned přijde.
A proto je tento systém něčím, co by nemělo chybět možná ani vám. Máte-li podobnou firmu, samozřejmě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup